Sonkod sözlük scriptinin üye listesi özelliği ile site yöneticileri üyeleri kolayca görebilir, profillerini düzenleyebilir ve üyeyi yasaklayabilir.

Bir üyeyi yasaklamak istiyorsanız “yasakla” butonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede üyenin siteden kaç gün uzaklaştırılacağını yazmanız yeterlidir. Süresiz uzaklaştırmak için “0” değerini girmeniz gerekmektedir.

Bir üyeyi düzenlemek için düzenle butonuna tıklamanız gerekmektedir. Açılan pencerede kullanıcının genel profil bilgilerini düzenleyebilir, üye görevi verebilir, nesil ayarlarını düzenleyebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Sonkod Sözlük Scirpti

Takipçi Özelliği

Sonkod sözlük scriptinde bulunan takipçi özelliği ile yazarlar birbirlerini takip edebiliyorlar. Bu sözlük içinde etkileşimi arttıran en önemli unsurlardan bir diğeri. Ayrıca “Takip Ettiklerim” özelliği sayesinde, sözlükte takip edilen yazarların en son girdiği entryleri görülebilecek. Daha fazlasını oku…

Sonkod Sözlük Scirpti

Çevrimiçi Üyeler

Sözlükte etkileşimi en üst seviyeye çıkartmak için “Çevrimiçi Üyeler” özelliği geliştirilmiştir. Bu sayede anlık olarak hangi yazarın çevrimiçi olduğunu diğer yazarlar tarafından görülebilecek.  

Sonkod Sözlük Scirpti

Taslak Özelliği

Uzun bir entry girerken ara sıra mola verilmesi gerekebilir. Taslak özelliği sayesinde bu mola sırasında girilen entrylerin yanlışlıkla veya bir hata sonucu silinmemesi için taslak özelliği geliştirildi. Entry girerken sol altta bulunan “Taslak Olarak Kaydet” Daha fazlasını oku…