Sonkod sözlük scriptinin en önemli özelliklerinden biriside reklam ve kod yönetimi. Bu özellik sayesinde Google Adsense başta olmak üzere, sözlük sitenizin her alanında tek tıkla reklamları kontrol edebileceksiniz. Reklam yerleşimi için site dosyaları ile uğraşmanıza gerek kalmadan, istediğiniz alanı seçerek reklam kodlarını yapıştırıp reklamın istediğiniz bölümde çıkmasını sağlayabileceksiniz.

İstediğiniz reklamları web sitenizin 15 farklı köşesinde yayınlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir kod alanı seçmeniz ve kodu bu alana yapıştırmanız.

Büyük yelkenlere mi açıldınız? Büyük sözlük.siteleri gibi komple ana sayfaya giydirilmiş reklam teklifi mi aldınız? Hiç panik yapmayın, sonkod sözlük scripti bunuda düşündü. Bir temayı komple reklamla giydirmek için Tema Giydirme Reklam özelliğini kullanabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Sonkod Sözlük Scirpti

Takipçi Özelliği

Sonkod sözlük scriptinde bulunan takipçi özelliği ile yazarlar birbirlerini takip edebiliyorlar. Bu sözlük içinde etkileşimi arttıran en önemli unsurlardan bir diğeri. Ayrıca “Takip Ettiklerim” özelliği sayesinde, sözlükte takip edilen yazarların en son girdiği entryleri görülebilecek. Daha fazlasını oku…

Sonkod Sözlük Scirpti

Çevrimiçi Üyeler

Sözlükte etkileşimi en üst seviyeye çıkartmak için “Çevrimiçi Üyeler” özelliği geliştirilmiştir. Bu sayede anlık olarak hangi yazarın çevrimiçi olduğunu diğer yazarlar tarafından görülebilecek.  

Sonkod Sözlük Scirpti

Taslak Özelliği

Uzun bir entry girerken ara sıra mola verilmesi gerekebilir. Taslak özelliği sayesinde bu mola sırasında girilen entrylerin yanlışlıkla veya bir hata sonucu silinmemesi için taslak özelliği geliştirildi. Entry girerken sol altta bulunan “Taslak Olarak Kaydet” Daha fazlasını oku…