Sonkod sözlük scriptinin bir diğer özelliği ise kategoriler. Yönetim panelinden dilediğiniz gibi kategori oluşturabilmeniz ve düzenleyebilmeniz için bir eklenti geliştirdik. Bu sayede istediğiniz kategoriyi kolayca oluşturabilecek, kategoriye özel simge ve coverlar ekleyebileceksiniz. Ayrıca bir kategorinin gündeme ve menüye dahil olup olmadığını bu panelden yönetebileceksiniz.

Bir diğer özellik olan “Entry Ayarları” ile kullanıcıların sözlüğe entry girerken kullanabileceği özellikleri özelleştirebileceksiniz. Bu sayede entry girerken “spoiler, youtube, vimeo, bkz, gizli bkz” gibi etiketleri aktif ya da deaktif hale getirebileceksiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Sonkod Sözlük Scirpti

Takipçi Özelliği

Sonkod sözlük scriptinde bulunan takipçi özelliği ile yazarlar birbirlerini takip edebiliyorlar. Bu sözlük içinde etkileşimi arttıran en önemli unsurlardan bir diğeri. Ayrıca “Takip Ettiklerim” özelliği sayesinde, sözlükte takip edilen yazarların en son girdiği entryleri görülebilecek. Daha fazlasını oku…

Sonkod Sözlük Scirpti

Çevrimiçi Üyeler

Sözlükte etkileşimi en üst seviyeye çıkartmak için “Çevrimiçi Üyeler” özelliği geliştirilmiştir. Bu sayede anlık olarak hangi yazarın çevrimiçi olduğunu diğer yazarlar tarafından görülebilecek.  

Sonkod Sözlük Scirpti

Taslak Özelliği

Uzun bir entry girerken ara sıra mola verilmesi gerekebilir. Taslak özelliği sayesinde bu mola sırasında girilen entrylerin yanlışlıkla veya bir hata sonucu silinmemesi için taslak özelliği geliştirildi. Entry girerken sol altta bulunan “Taslak Olarak Kaydet” Daha fazlasını oku…