Çaylak onay listesi özelliği ile yazar olmak isteyen çaylakları yönetebilirsiniz.

Yazar yap butonuna tıkladığınızda çaylak üyenin tüm onay bekleyen içerikleri onaylanacak ve yayınlanacaktır. Bu yüzden yazar yapmadan önce onay bekleyen entrylerini inceleyerek bazı entryleri reddedebilirsiniz. Reddettiğiniz entryler olsa bile yazar yap butonuna basarsanız çaylak yazarlığa yükseklecek, reddedilen entryleri hariç tüm diğer entryler yayına alınacaktır. Üye bildirim ile yazar olduğuna dair bilgilendirilecektir.

Reddet butonuna basarsanız çaylak üyenin tüm onay bekleyen entryleri silinecek ve yazarlığı reddedildiğine dair bir bildirim alacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Sonkod Sözlük Scirpti

Takipçi Özelliği

Sonkod sözlük scriptinde bulunan takipçi özelliği ile yazarlar birbirlerini takip edebiliyorlar. Bu sözlük içinde etkileşimi arttıran en önemli unsurlardan bir diğeri. Ayrıca “Takip Ettiklerim” özelliği sayesinde, sözlükte takip edilen yazarların en son girdiği entryleri görülebilecek. Daha fazlasını oku…

Sonkod Sözlük Scirpti

Çevrimiçi Üyeler

Sözlükte etkileşimi en üst seviyeye çıkartmak için “Çevrimiçi Üyeler” özelliği geliştirilmiştir. Bu sayede anlık olarak hangi yazarın çevrimiçi olduğunu diğer yazarlar tarafından görülebilecek.  

Sonkod Sözlük Scirpti

Taslak Özelliği

Uzun bir entry girerken ara sıra mola verilmesi gerekebilir. Taslak özelliği sayesinde bu mola sırasında girilen entrylerin yanlışlıkla veya bir hata sonucu silinmemesi için taslak özelliği geliştirildi. Entry girerken sol altta bulunan “Taslak Olarak Kaydet” Daha fazlasını oku…